بیوگرافی سعید کاشانی راد

میخوام ببینم!

آموزش کاراته چگونه است و باید چطور انجام شود؟

آموزش کاراته، یا بهتر است بگوییم یادگیری هنر رزرمی شرقی ژاپنی که مبتکر آن فردی به نام بودی دارما است باید به صورتی تدریس شود که فرد به راحتی و بدون اینکه دچار درگیری های ذهنی غیر مربوطه شود، آموزش ببینید و رشد را ردون خود احساس کند. از قدیم تا به امروز آموزش کاراته بیشتر به صورت حضوری انجام میشود و درون اینسری کلاسها تمریناتی نظیر: آموزش کیهون و کاتا، آموزش هنرمبارزه یا کومیته، بدنسازی و آمادگی جسمانی و انعطاف پذیری انجام میشود که برای یک فرد رزمی کار بسیار الزامی میباشد زیرا، در این ورزش بدنی آماده بسیار ملاک مهمی میباشد. در ادامه با علم کاراته؛ اولین رسانه تخصصی کاراته ایران، همراه باشید تا بدانید چطور آموزش و یادگیری کاراته را شروع کنید و به اهداف خود در این ورزش دست پیدا کنید.

اگر فردی ریزبین هستید و دوست ندارید زیر نظر هر مربی آموزش ببینید این مطلب برای شما نوشته است تا بتوانید به راحتی در گام اول مربی خود را طبق معیاری که در عنوان بعدی بازگو کرده ایم پیدا کنید و سپس فعالیت خود را آغاز کنید. آموزش کاراته در خانه و باشگاه باید زیرنظر فردی انجام شود که علم کاراته را داشته باشد و بتواند نسبت به هر هوش و استعدادی در تمامی سنین تکنیکهای کاراته را به صورت اصولی و صحیح، همراه با نکات حرفه ای آموزش دهد، و فرد را برای دفاع از خود و مسابقات آماده سازد.

 

کاراته برای چه کسانی مناسب است

 

کاراته برای چه کسانی مناسب است؟!

ورزش کاراته یا بهتر است بگوییم اکثر ورزشهای رزمی شرقی، محدودیت سنی و جنسی ندارند زیرا، بر پایه علم و اساسی ابداع شده اند که هر فردی در هر سنی میتواند آنرا انجام دهد و بیاموزد. برای همین منظور مربیان زیادی هستند که آموزش کاراته را از مبتدی تا پیشرفته در رده های بچه گانه و بزرگسالان انجام میدهند.

چطور باید آموزش گام به گام کاراته را شروع کرد؟

آموزش گام به گام کاراته، را شما میتوانید 2 روش آغاز کنید که شامل: (آموزش مجازی و آموزش حضوری) میباشد. شما در ابتدا قبل از اینکه به سراغ انتخاب مربی بروید این است که بین اینهمه سبک کاراته بهترین آنرا بشناسید و مراحل اولیه را بدانید تا بعد از شروع این ورزش دچار شکست نشوید. برای همین رسانه علم کاراته برای شما دوره ای به ارزش 100.000 هزار تومان تدارک دیده است که برای شما علاقمند به ورزش کاراته رایگان است و کافیست با کلیک کردن بر روی شروع دوره ویدیو آموزشی را تهیه کنید.

هدیه رایگان 100 هزار تومانی

دوره آمورشی طبقه همکف کاراته

اگر کاراته کا هستی یا علاقه داری ورزش کاراته رو شروع کنی این دوره میتونه بهت کمک کنه، چون 0 تا 100چیزهایی که باید در مورد کاراته باید بدونی رو گفتیم تا کاراته کا اصولی باشی!
30

مدت زمان آموزش

بیش از 30 دقیقه محتوای تخصصی در مورد شروع ورزش کاراته به همراه آپدیت های رایگان

50

تعداد هنرجویان دوره

تا به الان بیشتر از 50 نفر دوره طبقه همکف رو دریافت کردند تا آینده خودشون رو در کاراته بسازند

یک مربی کاراته برای آموزش ورزش کاراته باید چه مهارتهایی داشته باشد؟

انتخاب مربی کاراته، سوالی است که دوستان عزیز رزمی کار و علاقمندان به این ورزش در اینستاگرام علم کاراته از ما زیاد پرسیدند و ما میخواهیم به صورت حرفه ای پاسخ آنرا برای شما بازگو کنیم و طبق یک چک لیست حرفه ای مربی خود را انتخاب کنید. یک مربی خود باید دارای 5 ویژگی خاص و مهم باشد که شامل موارد زیر است:

  1. مربی باید مشاور و راهنمای صادق باشد:

این نکته یکی از مهمترین ویژگی است که باید شما حین انتخاب مربی به آن توجه کنید زیرا، ممکن است شما در مرحله اول هیچ دیدگاهی به این ورزش نداشته باشید و علاقمند باشید تا یک فرد یا مربی شمارا نسبت به این ورزش آگاه کند و اطلاعات شمارا بروز کند.

  1. اخلاق و روحیات مربی کاراته:

همه ما انسانها دارای احساسهای گوناگون هستیم و نیاز داریم تا اگر ورزشی را شروع میکنیم، مربی آن ورزش مارا به خوبی درک کند. برای درک این مطلب کافیست، با مربی مد نظر خود کمی گفتگو کنید و رفتار او را در چندین جلسه در باشگاه مشاهده کنید و ببینید رفتاری که دارد آنچه که میخواهید میباشد یا خیر.

تجربیات علمی ثابت کرده است که افراد هنرجو بیشتر از اینکه عاشق کاراته باشند، عاشق مربی و روابط احساسی هستند.

  1. آموزش کاراته و آمادگی جسمانی با امکانات کم و زیاد:

همانطور که در بالا اشاره کردیم، در ورزش کاراته بعدهای بسیاری داریم که باید به آن توجه کرد. یک مربی کاراته باید این توانایی را داشته باشد تا بتواند با کمترین امکانات تمریناتی را طراحی کنید که در جهت رشد هنرجویان خود باشد و آنها را تقویت کند و به اهداف ماهیانه خود برسند.

  1. روانشناسی روحی و جسمی هنرجو:

اشتباه نکنید، قرار نیست یک مربی مدرک اعلا رشته رواشنانسی داشته باشد، بلکه کافیست روحیات هنرجو را به خوبی بشناسید و نیازهای او را به خوبی برای تدریس کاراته کشف کند.

  1. دانش و اطلاعات مربی ورزش کاراته:

شما در گام آخر باید بجای اینکه به مقامات و افتخارات او توجه کنید، بهتر است به دانش فنی او در کاراته دقت کنید زیرا، اینچیزی است که شما را به نتیجه دلخواهتان میرساند. امروزه بسیاری مربی موفق در کاراته داریم که مقامات آنچنان بالایی ندارند اما قهرمانها و کاراته کاهای خوبی را تحویل جامعه داده اند. گفتنی است که این 4 مورد را با ذکر مثال و به صورت کامل در دوره رایگان طبقه همکف به صورت ویدیو 1 ساعته مفید گفته ایم.

چرا بین اینهمه ورزش رزمی نظیر بوکس، مویتای و غیره، کاراته را باید انتخاب کرد؟

برای بازگو کردن اینکه چرا باید کاراته را بیاموزید به ویدیو زیر شمارا دعوت میکنیم تا دلیل درستی برای انتخاب این ورزش داشته باشید.

آموزش کاراته ما چه روندی را طی میکند و چگونه است؟!

ما در رسانه علم کاراته، آموزش گام به گام کاراته را به همراه آموزش حرکات اولیه کاراته به صورت مجازی به عزیزانی که علاقمند به کاراته هستند یا از کاراته مدت زیاد یا کمی دور بودند تدریس میکنیم و این تضمین را میدهیم که تمامی هنرجویانی که در کلاسهای خصوصی ما شرکت میکنند از مطالب جدید برخوردار میشوند و از همان جلسه اول رشد و پیشرفت را به صورت کامل احساس خواهند کرد. در انتهای مطلب نمونه هایی از آموزش حرکات اولیه کاراته را که هنرجویان ما فرا گرفتند و مسلط شدند را مشاهده خواهید کرد.

1

مشاوره و ثبت نام در کلاس

با پر کردن فرم انتهای صفحه، در کمتر از 48 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و به صورت تخصصی برای شرکت در این کلاسها مشاوره رایگان خواهیم داد تا در انتها در صورت رضایت، ثبت نام کنید.

2

شروع در روزهای مشخص

پس از ثبت نام تمامی اطلاعات موردنیاز ورزشکار را که برای این رشته لازم است از شما گرفته و برنامه ریزی روزهای شروع جلسات در هفته به همراه هدف ماهیانه ارائه خواهیم کرد.

3

آموزش کاراته به صورت اصولی

ما در طی مدت 12 جلسه در ماه آموزشهای مورد نیاز را طبق پنلی که ثبت نام کرده اید ارائه خواهیم داد و شما از جلسه اول تغییر و تحول را از نظر تمرینی و علمی، تجربه خواهید کرد.

4

بررسی بار فنی و ارزیابی

با توجه به نوع کلاس شرکت شده در جلسات پایانی، هنرجو مورد ارزیابی مربی قرار میگیرد و اگر مستحق ارتقا کمربند باشد، برای اون حکم ارتقا کمربند از طریق فدراسیون کاراته صادر میشود.

5

تمدید تنها در صورت رضایت!

پس از اتمام 12 جلسه هنرجو این اختیار را دارد تا بتواند شهریه جلساتش پرداخت کند و به ادامه فعالیت خود زیرنظر مربی در جهت رشد و ارتقا مقام یا رده کمک کند.

 

کاراته را زیر نظر چه کسی آموزش میبینم؟!

سعید کاشانی راد بنیانگذار علم کاراته، تا به اکنون در بیش از 10 مسابقه ملی شرکت کرده است و توانسته مدالهای رنگارنگی به همراه لوح افتحار در سطح های مختلف مانند: استانی و کشوری، کسب نماید و تجربه خوبی را برای هنرجویان خود به ارمغان بیاورد. همچنین، اقای کاشانی راد، دانشجو رشته تربیت بدنی میباشد و به صورت تخصصی به مدت 3 سال است که روند مربیگیری مدرن را پیگیری میکند و تا به کاراته کاها اصولی و با دانش فنی کاراته را تحویل جامعه داده است.

سعید کاشانی راد مربی و مدیر علم کاراته برای روش آموزش حرکات کاراته خود به صورت مجازی و حضوری از شیوه و متد خاص استفاده میکند، تا باعث شود افرادی که از سنین 8 سال تا بزرگسال در این کلاسها شرکت میکنند علاقه باطنی به کاراته داشته باشند و به صورت خود جوش این ورزش را ادامه دهند و روز به روز شاهد کسب موفقیت باشند. در ادامه نمونه آموزشهای کاراته ما را رایگان مشاهده کنید!

نظرات و نتایج هنرجویان مجازی کاراته، علم کاراته را ببینید!

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

همین حالا ثبت نام کنید!

پلنهای حرفه ای آموزش کاراته، برای تمامی افراد

آموزش کاراته مقطعی
پرطرفدار
400 هزار تومان
مناسب تمامی افراد، جهت شروع ورزش کاراته
مناسب سنین کودک و بزرگسال
مناسب بانوان و آقایان
مدت زمان هر جلسه 45 الی 1 ساعت و 15 دقیقه
تدریس نسبت به هوش و استعداد هنرجو
ارائه آزمون ارتقاء کمربند رایگان
صدور حکم کمربند از فدراسیون کاراته ایران
نبدون نیاز به تجهیزات اضافی
آموزش مجازی در 12 جلسه
آموزش کاراته پیشرفته
ویژه
499 هزار تومان
مناسب تمامی افراد کاراته کا رده آبی به بالا
مناسب سنین کودک و بزرگسال
مناسب بانوان و آقایان
مدت زمان هر جلسه 1 ساعت و 15 دقیقه
آموزش و بررسی کاتا، کومیته و آمادگی جسمانی
تدریس نسبت به هوش و استعداد هنرجو
آماده سازی برای آزمون ارتقاء کمربند
نیاز به تجهیزات کاراته
آموزش مجازی در 12 جلسه
آموزش و آنالیز کومیته
تخصصی
599 هزار تومان
مناسب تمامی افراد کاراته کا رده بالا
مناسب تمامی افرادی که علاقه به آموزش کومیته دارند
مناسب بانوان و آقایان
مدت زمان هر جلسه 1 ساعت و 15 دقیقه
آموزش و ارائه تمرینات تخصصی کومیته
تدریس نسبت به هوش و استعداد هنرجو
آماده سازی برای مسابقه و تمرینات
نیاز به تجهیزات کاراته
آموزش مجازی در 12 جلسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *