سعید کاشانی راد

بیوگرافی کامل سعید کاشانی راد

سعید کاشانی راد، شخصی که توانسته اولین رسانه کاراته ایران را افتتاح و بنیانگذاری کند. که هدف او بالابردن کیفیت کاراته ایران و ارتقا سطح کاراته کا است.  در این راستا او، سرد و گرم این ورزش را چیشده است، قطعا کسانی که به دنبال مربی کاراته بانوان و آقایان هستند و یا میخواهند کاراته را به کودکان خود  به صورت حضوری و غیر حضوری آموزش دهند، میتوانند از تجربیات ایشان به خوبی، تنها با دریافت مشاوره بهره ببرند. در ادامه با ایشان بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

سوابق سعید کاشانی راد چقدر است؟

ایشان کاراته از سال 1390 شروع کرد، و هم اکنون توانسته تجربیات بسیار مهم و ارزشمندی را در این سالها جمع آوری کند و با اطلاعات و دانش بالای خود بتوانند این مطالب را آموزش های کاراته خصوصی و عمومی در علم کاراته به علاقمندان به این ورزش ژاپنی منتقل کند. او هم اکنون بیش از 10 عنوان قهرمانی در سطح ملی داشته است و دارای کمربند مشکی دان 1 کاراته کنترلی است.

کسانی که تا به الان در دوره های علم کاراته شرکت کردن و یا ویدیو های آموزشی رایگان ابن رسانه را تماشا کردند، توانستند پیشرفت های چشمگیری در ورزش کاراته داشته باشند.

 

قهرمان کاراته سعید کاشانی

 

سعید کاشانی راد چه سبکی از کاراته را آموزش میدهد؟

در رسانه تخصصی علم کاراته آقای کاشانی راد سبک جهانی و معتبر شوتوکان wskf را به افراد آموزش می دهد که این سبک توسط احمد صافی به ایران آورده شده است.در ادامه شمارا دعوت میکنیم تا با بخشی از سوابق سعید کاشانی راد آشنا شوید.

 

 

1 نظر در “بیوگرافی کامل سعید کاشانی راد (قهرمان و مربی کاراته کنترلی)

  1. شاهین محسنی گفت:

    بهترین مربی کاراته ❤️بخدا من ندیدم رو دستت از بسگی آنقدر ماهی و جذاب و البته با علم من چیزای کوچیک کومیته رو تو کاراته الان یاد گرفتم بخاطر این تجربه خوبتون هست مرسی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *