ستارگان کاراته جهان, مطالب

ذبیح الله پورشیب (ذبیح الله پورشیب اهل کجاست؟)

بیوگرافی ذبیح الله پورشیب کاراته
زمان مطالعه: 3 دقیقه

بیوگرافی ذبیح الله پورشیب (ذبیح الله پورشیب اهل کجاست؟)

بیوگرافی ذبیح الله پورشیب، کاپیتان تیم ملی کاراته ایران، یکی از خوش اخلاق ترین کاراته کا های تیم ملی است که در سبک وادوریو کار می کند. کاراته کار معروف ایرانی یعنی: (پورشیب) متولد 27/4/1367 در شهرستان شیروان چرداول استان ایلام است. او هنر کاراته را در سال 1375 در باشگاه 7 شهریور زیر نظر مربی ایلامی احمد کریمی راد شروع کرد و اولین مدال رسمی خود را در سال 1378 در مسابقات قهرمانی انتخابی تیم ملی در استان کرمان به دست آورد. او اولین مدال بین المللی خود را در سال 2005 در مسابقات جهانی جوانان جهان در کشور قبرس به دست آورد و در آن مسابقات مدال برنز را از آن خود کرد.

ذبیح پورشیب، قهرمان کاراته ایران و منتخب تیم ملی IRAN کیست؟

ذبیح الله پورشیب کاراته: در رده سنی امید نیز در مسابقات جهانی در ترکیه و در سال 2007، مدال طلا را به دست آورد. او در سال 1386 مرد اول سوپر لیگ ایران شد و بعد از آن نیز مدال های زیادی در مسابقات مختلف آسیایی و جهانی به دست آورد. پس از به دست آوردن قهرمانی ها بسیار برای شرکت در مسابقات آسیایی در Goanjo در کشور چین انتخاب شد و از آن موقع در تیم ملی حضور داشته.

پورشیب، این کاراته کار معروف ایرانی در آذر ماه 1389، حدود ساعت 10 در وزن -84 کیلوگرم اولین کومیته خود را در مسابقات آسیایی انجام داد و پس از آن با شکست همه حریفان خود به مدال طلای مسابقات دست پیدا کرد. کاراته کای ایلامی تنها ورزشکار ایلام در این مسابقات بود. او پس از این قهرمانی، در مسابقات  امید و بزرگسالان زیادی در سطح جهانی مقام کسب کرده و در حال حاضر به کاپیتان تیم ملی کاراته ایران تبدیل شده است.

 

 

پر افتخار ترین کاراته کار جهان و قهرمان کاراته جهان؛ “ذبیح پورشیب”هر ساله در چند مسابقه لیگ کاراته وان شرکت کرده و مدال های رنگارنگ را از آن خود می کند و هر 2 سال که مسابقات جهانی کاراته وان برگزار می شود؛ یکی از امید های تیم ملی برای مدال است و در مسابقات کومیته تیمی نیز یکی از مهره های حساس و مهم تیم های پنج نفره تیم ملی است. اما متاسفانه کاپیتان تیم ملی ایران نمی تواند در مسابقات المپیک 2020 حضور پیدا کند. او در وزن +75 که متشکل از دو وزن -84 و +84 است با 9225 امتیاز اول و سجاد کنج زاده نیز پس از آن با 8617 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.

ولی از بد شانسی ذبیح الله پورشیب، در وزن -84 پس از اوغار اکتاش ترکیه ای در رده دوم قرار می گیرد و با توجه به صدرنشینی سجاد گنج زاده در وزن +84، پورشیب علی رغم کسب سهمیه المپیک، نمی تواند در این مسابقات حضور پیدا کند.Zabihollah Poursheib  یکی از پر افتخار ترین کاراته کار ایرانی و با اخلاق تیم ملی کاراته است و در همه مسابقات بین المللی یکی از امید های مهم تیم، برای رسیدن به مدال است و ما نیز از طرف رسانه تخصصی علم کاراته برای او آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

 

چجوری از سعید کاشانی راد مشاوره بگیرم؟

ذبیح الله پورشیب بیوگرافی او چیست؟

کاپیتان تیم ملی کاراته ایران، یکی از خوش اخلاق ترین کاراته کا های تیم ملی ایران است که در سبک وادوریو کار می کند. اولین مدال بین المللی خود را در سال 2005 در مسابقات جهانی جوانان جهان در کشور قبرس به کسب کرد.

ذبیح الله پورشیب اهل کجاست؟

متولد 27/4/1367 در شهرستان شیروان چرداول استان ایلام است. او کاراته را در سال 1375 در باشگاه 7 شهریور زیر نظر مربی ایلامی احمد کریمی راد شروع کرد.

 

author-avatar

درباره سعید کاشانی راد

به عقیده من، ورزش کردن و هر کاری که انسان بخواهد موفق بشه ،هیچ وقت زمان خاص برای او تعریف نشده و انسان آفریده شده تا خودش را در زندگی به چالش بکشد. ⬇️.....اینستاگرام مارو دنبال کنید.....⬇️

یک فکر در مورد “ذبیح الله پورشیب (ذبیح الله پورشیب اهل کجاست؟)

  1. اصغر جان جانی گفت:

    اسطوره و کاپیتان تیم ملی کاراته ایران واقعها برازنده ذبیح پورشیب هست من که لذت میبرم هر وقت ازش توی رسانه ها خبر میشنوم

  2. بهمن جوادی گفت:

    اسطوره و کاپیتان تیم ملی کاراته ایران واقعها برازنده ذبیح پورشیب هست من که لذت میبرم هر وقت ازش توی رسانه ها خبر میشنوم

  3. پریسا دباغی گفت:

    ذبیح الله پورشیب واقعا برای من الگوعه من همیشه توی کومیته هام از تاکتیک هاش نمونه برداری میکنم تا بتونم موفق باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *